Niesamowity Bitcoin - Kolorowy Świat Ptaków - UNREGISTERED VERSION

starożytnośćStatystyki zbiorcze na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne

Niesamowity Bitcoin

Polecane strony > Dorabianie w sieci

Na dole screen moich zarobków z polecanych stron za 2013 rok. Jak będziesz cierpliwy też tak zarobisz
Rewelacyjna Nowość - co godzinę przepisz kod captcha i za każdy dostajesz bitcoiny tutaj rejestracja

Dwie niesamowite strony, gdzie wystarczy mieć włączonego kompa i dwie strony. Na jednej non stop nabijasz bitcoiny a na drugiej dogecoiny
Polecam bo 30 zł co miesiac można zdobyć
Strona do bitcoinów
Strona do dogecoinów


Co to jest Bitcoin ? Bitcoin – waluta cyfrowa, zaprojektowana w 2008 roku przez osobę o pseudonimie Satoshi Nakamoto. Więcej informacji tutaj a tutaj polski portal o bitcoin
Czy opłaca się zarabiać bitcoiny ? Moim zdaniem tak. Rok temu 1 Bitcoin kosztował około 35 zł a teraz (12 listopad 2013) kosztuje ok. 1200 zł.  Dziś (2 grudzień 2013) 1 Bitcoin kosztuje prawie 3500 zł. To żadna ściema, wszystko mozna sprawdzić w internecie, aktualne kursy bitcoina na tej stronie. Bitcoiny mozna zarabiać na kilka sposobów, najpopularniejszy jest tzw. mining czyli kopanie bitcoinów. Oczywiście nie łopatą na polu tylko za pomocą komputera a ściślej mówiąc karty graficznej w komputerze. Są też specjalne "koparki" do bitcoinów ale bardzo drogie a poziom trudności kopania wzrósł tak bardzo że kopanie kartą grafiki jest raczej mało opłacalne. Są też np. kasyna gdzie można wygrać bitcoiny, można je też kupować na giełdach, kantorach w necie, od innych osób i czekać aż kurs wzrośnie bo w/g przewidywań może dojść nawet do 3000 zł za 1 Bitcoina. Ja proponuję zdobywanie bitcoinów na stronach w internecie bo nie ma żadnego ryzyka, nic nie trzeba inwestować, wprawdzie zarabia się ułamki bitcoina ale po roku trochę się tego nazbiera a jak kurs wzrosnie do przewidywanego to może się okazać że się zarobiło 1 czy 2 tysiące. Kurs rośnie cały czas więc kasa będzie się pomnażać. Ja przez kilka miesięcy zarobiłem 0,8 Bitcoina co jest warte ok. 960 zł i wartość cały czas rośnie. Żeby zacząć zarabiać bitcoiny trzeba sobie załozyć darmowy portfel na nie. Są dwie opcje. Wystarczy wejść na tę stronę , wybrać Wasz system operacyjny, zainstalować oprogramowanie, uruchomić i odczekać aż program zaktualizuje transakcje (co dość długo trwa). W programie Wasz numer konta można z łatwością sprawdzić w zakładce "Odbierz monety" numer konta widoczny jest w kolumnie "Adres". Jeśli chcecie otrzymać od kogoś płatność w Bitcoinach wystarczy przesłać mu tylko ten adres. Druga opcja na swój portfel z której ja korzystam i polecam to założenie portfela na tej stronie Strona pewna i bezpieczna. Teraz przejdźmy do meritum czyli gdzie zdobyć te bitcoiny za darmo.
Nie masz żadnego potfela to załóż konto w tym kantorze a tam wygenerujesz sobie portfel bitcoin, litecoin i na inne kryptowaluty, możesz tam wymienić litecoiny na bitcoiny oraz kryptowaluty na €uro czy dolary. Polecam bo wszystko pod ręką.
Przede wszystkim polecam stronki tzw. manualsurfy gdzie za obejrzenie stronki czy filmiku dostajesz "mikrobitcoiny". Wchodzisz na stronę, podajesz adres swojego portfela i przeglądasz stronki, dziennie zajmie ci to kilka, kilkanaście minut, od ciebie zależy ile chcesz wyklikać. Poniżej polecane stronki, z tych pięciu stronek mozna miesięcznie wyciągnąć 0,1 Bitcoina czyli ok. 300 zł (zależne od kursu)
strona numer 1
strona numer dwa
stronka numer 3
stronka numer 4 polecam
stronka numer 5 polecam
stronka numer 6 co godzinę przepisujesz kod captcha i dostajesz bitcoiny
stronka numer 7 też jeden z lepszych zarobków
stronka numer 8 co gdzinę przepisujesz kod captcha i dostajesz litecoiny
Największy zarobek na stronce nr 6 następnie nr 7, potem 5, potem nr 4, te cztery najbardziej polecam bo największy zarobek
Dla posiadaczy stron internetowych polecam tę świetną stronę
Po zarejestrowaniu i zalogowaniu dodajemy tam adres swojej strony, generujemy banner lub kilka, kod bannera umieszczamy na swojej stronie i za każde kliknięcie w banner dostajemy mikrobitcoiny. Jeśli nie masz swojej strony to też mozesz tam zarabiać na skracaniu linków ale zarobki duzo mniejsze.
Polecam zarabianie Bitcoinów bo kurs stale rośnie i będzie cały czas wzrastał więc jest szansa na spore pieniadze.
Przykład linku skróconego a przy okazji do pobrania świetny darmowy konwerter filmów (jak odliczy czas w prawym górnym rogu to klikamy na skip ad)

 
Free counters!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego