rubel - Kolorowy Świat Ptaków - UNREGISTERED VERSION

starożytnośćStatystyki zbiorcze na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne

rubel

Dzięki kilku stronkom w ubiegłym roku zarobiłem 0,66 Bitcoina czyli ok. 2000 zł.
Na dole strony screen mojego konta Bitcoin.
Chcesz tak zarabiać ?
Poświęć dziennie  godzinę czasu na stronach które niżej polecam i ciesz się zarobionymi BTC

Czy opłaca się zarabiać bitcoiny ? Moim zdaniem tak. Rok temu 1 Bitcoin kosztował około 35 zł a teraz (12 listopad 2013) kosztuje ok. 1200 zł.  Dziś (2 grudzień 2013) 1 Bitcoin kosztuje prawie 3500 zł. To żadna ściema, wszystko mozna sprawdzić w internecie, aktualne kursy bitcoina na tej stronie. Bitcoiny mozna zarabiać na kilka sposobów, najpopularniejszy jest tzw. mining czyli kopanie bitcoinów. Oczywiście nie łopatą na polu tylko za pomocą komputera a ściślej mówiąc karty graficznej w komputerze. Są też specjalne "koparki" do bitcoinów ale bardzo drogie a poziom trudności kopania wzrósł tak bardzo że kopanie kartą grafiki jest raczej mało opłacalne. Są też np. kasyna gdzie można wygrać bitcoiny, można je też kupować na giełdach, kantorach w necie, od innych osób i czekać aż kurs wzrośnie bo w/g przewidywań może dojść nawet do 3000 zł za 1 Bitcoina. Ja proponuję zdobywanie bitcoinów na stronach w internecie bo nie ma żadnego ryzyka, nic nie trzeba inwestować, wprawdzie zarabia się ułamki bitcoina ale po roku trochę się tego nazbiera a jak kurs wzrosnie do przewidywanego to może się okazać że się zarobiło 1 czy 2 tysiące. Kurs rośnie cały czas więc kasa będzie się pomnażać. Ja przez kilka miesięcy zarobiłem 0,8 Bitcoina co jest warte ok. 960 zł i wartość cały czas rośnie. Żeby zacząć zarabiać bitcoiny trzeba sobie załozyć darmowy portfel na nie.  
Nie masz żadnego potfela to załóż konto w tym kantorze a tam wygenerujesz sobie portfel bitcoin, litecoin i na inne kryptowaluty, możesz tam wymienić litecoiny na bitcoiny oraz kryptowaluty na €uro czy dolary. Polecam bo wszystko pod ręką.

Teraz przejdźmy do meritum czyli gdzie zdobyć te bitcoiny za darmo.
Przede wszystkim polecam stronki tzw. manualsurfy gdzie za obejrzenie stronki czy filmiku dostajesz "mikrobitcoiny". Wchodzisz na stronę, podajesz adres swojego portfela i przeglądasz stronki, dziennie zajmie ci to kilka, kilkanaście minut, od ciebie zależy ile chcesz wyklikać. Poniżej polecane stronki, z tych pięciu stronek mozna miesięcznie wyciągnąć 0,1 Bitcoina czyli ok. 300 zł (zależne od kursu)
strona numer 1
strona numer 2
stronka numer 3
stronka numer 4 polecam
stronka numer 5 polecam
stronka numer 6 co godzinę przepisujesz kod captcha i dostajesz bitcoiny
stronka numer 7 też jeden z lepszych zarobków
stronka numer 8 co godzinę przepisujesz kod captcha i dostajesz litecoiny
Największy zarobek na stronce nr 6 następnie nr 7, potem 5, potem nr 4, te cztery najbardziej polecam bo największy zarobek

Bardzo polecam stronę nr 8 bo jak poprosisz znajomych, rodzinę i kogo chcesz aby ci się zarejestrowali to im więcej ludzi zaprosisz (nie muszą po rejestracji być aktywni) tym wyższy poziom osiągasz a im wyższy poziom tym wyższe wygrane - zarobki litecoinów, jak zdobędziesz kilkadziesiat poleconych to dzienny zysk może wynieść nawet od kilkanaście do kilkadziesiat złotych
Zajrzyj za jakiś czas bo dodam jeszcze inne stronki które dopiero testuję

Dla posiadaczy stron internetowych polecam tę świetną stronę
Po zarejestrowaniu i zalogowaniu dodajemy tam adres swojej strony, generujemy banner lub kilka, kod bannera umieszczamy na swojej stronie i za każde kliknięcie w banner dostajemy mikrobitcoiny. Jeśli nie masz swojej strony to też mozesz tam zarabiać na skracaniu linków ale zarobki duzo mniejsze.
Polecam zarabianie Bitcoinów bo kurs stale rośnie i będzie cały czas wzrastał więc jest szansa na spore pieniadze.
Przykład linku skróconego a przy okazji do pobrania świetny darmowy konwerter filmów (jak odliczy czas w prawym górnym rogu to klikamy na skip ad)

Będę wdzięczny za kliknięcie
A niżej screen moich zarobków z klikania na w/w stronach

rubel
Graj w grę w przegl±darce i zarabiaj niezłe pieni±dze.  
Poradnik do gry do pobrania niżej pod tekstem
Po miesi±cu grania można zarabiać kilkana¶cie €uro miesięcznie
a im dłużej grasz tym zarobki większe
Jest to gra strategiczno  ekonomiczna, do¶ć rozbudowana a zarazem prosta w obsłudze, w której za zadanie mamy budowę własnego miasta, armii, wpływów i co najważniejsze budowę kopalni złota i możliwo¶ć wydobywania złota. Cały fenomen tej gry polega na wydobywaniu złota, które można sprzedawać między sob±, transakcji dokonujemy za pomoc± procesorów płatniczych(Payza, PayPal, MoneyBookers, Neteller, BitCoin, WesternUnion). Wymiana jest bezpieczna, tak więc oszustwa nie wchodz± w grę. Je¶li lubisz i grasz w takie gry to teraz graj±c w tę grę mozesz dodatkowo zarabiać. Ile zarobisz to zależy od tego ile będziesz grać. Je¶li zarejestrujesz sie z tego linku i będziesz miał szczę¶cie to może będzie bonus a z mojej strony pomoc w grze. Po rejestracji napisz maila o temacie POMOC w GRZE na ten adres kontaktowy a ja na pewno odpiszę. Zapraszam tutaj do rejestracji , grania i zarabiania
Loguj±c się 2 razy dziennie do gry w celu rozbudowy po osiagnięciu 5 poziomu w grze (tydzień czasu wystarczy)
w ci±gu miesi±ca maj±c tylko jedn± kopalnię złota można zarobić około 3-4 jednostek złota. Jedn± jednostkę złota można obecnie sprzedać za 6,5 €uro czyli około 26 zł. W miarę rozbudowy i stawiania coraz więcej kopalń wydobywa się coraz więcej złota. Po 6 tygodniach grania i dwóch kopalniach zarabiam już około 9 jednostek złota miesięcznie co daje mi zysk prawie 60 €uro czyli jakie¶ 240 zł miesięcznie. Najlepsi gracze (ci co graja najdłuzej, czyli od około 3 miesiecy) zarabiaj± miesięcznie po 300 €uro. Zdobywaj±c poleconych zarabiasz dodatkowo. Nic nie trzeba inwestować a tylko 2 razy dziennie sie zalogować i rozbudowywać miasto no i po osiagnięciu 5 poziomu wybudować kopalnię i wydobywać złoto które potem sprzedajemy.
Jecze raz zapraszam do grania i zarabiania - rejestracja kliknij tutaj
Poradnik do gry po polsku - kliknij aby pobrać  link skrócony, po prawej na górze odliczy czas to kliknij na Skip Ad aby przej¶ć do pobierania
Polecane strony do zarabiania
Zapraszam tutaj
Super strona oraz druga bliĽniacza
obie powyższe płac± ekspresowo
Tu przez rok wypłaciłem około 300 €uro
Polecany download
260 pięknych tapet samochodów   
   zar±bisty ¶mieszny filmik 
 
Free counters!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego